Atilla Nuran Kimdir

Karısının Çeyizini Yiyen Adam – Otto Bariç – Taş Atan Adam – ’ın lakapları arasında. Nuran, bir Televizyon Hacker’ı Kadın programlarını arayıp dalga geçen ve kendisini rahatlatan Nuran’a bu lakabı sanal alemdeki hayranları takmış. Bizlere Nuran’ı tanıtan kişi ise radyo programcısı Zeki Kayahan Coşkun. Matrax isimli radyo programına katılan Nuran’a senaryolar veren Zeki Kayahan Coşkun, böylece Nuran’ın kadın programlarıyla dalga geçmesi sağlıyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


, Yaklaşık 25 programa katıldı özellikle izdivaç programlarına katılan Atilla programları protesto ediyor aslında ilk aramasında dalga geçen daha sonraki aramalarında ise tekrar yayına bağlanmadan dalgasını geçen Atilla internetteki hayran kitlesi giderek artıyor.

Samsun’da karısının çeyizini yiyen adam olarak gazetelerde yer aldı, doğruluğu olmayan haber uzun süre gündemde kalmıştı. Aynı gerekçeyle Semra Hanım’ın Flash TV’deki programına katılan Nuran, sanatçı olduğunu söylemiş ve stüdyoda türkü söylemişti. Fox Tv’deki Su Gibi programını da araya Atilla Bey, İngilizce öğretmeni olduğunu iddia etti ve yalnızlıktan bunaldığını söyleyerek canlı yayında ağladı. Talip olduğu kişiye şiirler yazan , çocuk istemeyen bayana taşıyıcı anne bulma teklifinde bulundu. Dansöz olduğunu ifade eden kadına söylediği, “Arada çalışırsın parayı paylaşırız” cümleleri stüdyodakileri dahi güldürdü.

Atilla Nuran, Bu Güne Kadarki Protestoları

Trabzon’da olaylı geçen Trabzonspor-Fenerbahçe maçında, dönemin Fenerbahçe teknik direktörü Otto Baric’e taş atan kişi olduğunu iddia ederek, İlker Yasin’i kandırdı.

2006 yılında Samsun’daki Katolik kilisesinin papazı bıçakladı.

Flash Tv’de Semra Hanım’a sanatçı olduğunu söyleyip, stüdyoda türkü söyledi.

Fox Tv’deki Su Gibi programına ingilizce öğretmeni olarak bağlandı.

Esra Ceyhan’ı “Ben tecavüzcüyüm!” diye arayarak, uzun süre tartışıldı.

Esra Erol’u canlı yayında defalarca kez işletti.

Son olarak 20 Ocak’ta Zuhal Topal’ın programına katılarak kendisini gösterdi.Sponsorlu Bağlantılar

"Atilla Nuran Kimdir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,