AÖF Sınav Yeri Nasıl Öğrenilir Açıköğretim Fakültesi

– Açıköğretim fakültesi sınav yeri sorgulama ve Açıköğretim Fakültesi sınav yerinizi nasıl öğrenebileceğinizi bu makalemizde anlatacağız. – Açıköğretim Fakültesi eğitim gören öğrencilerin vize, final giriş yerleri hakkında bilgi alabilmek için Açıköğretim sistemine kayıtlı olmanız şarttır. Eğer – Açıköğretim Fakültesi sistemine kayıtlı değilseniz adı adım nasıl kayıt olabileceğinizi anlatacağız. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirledikten sonra kolayca sınav yerinizi öğrenebilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

– Açıköğretim Fakültesi Sınav Yeri Sorgulama

Eğer Açıköğretim Fakültesi şifrenizi hatırlamıyorsanız https://mail.anadolu.edu.tr/web/sifre_hatirlatma.aspx bağlantını kullanarak AÖF şifrenizi öğrenmelisiniz. Daha sonra bu şifre ile sisteme giriş yapmalısınız.

Eğer sisteme giriş şifrenizi biliyorsanız ve şifreniz varsa AÖF – Açıköğretim Fakültesi sınav yeri sorgulama işleminizi https://login.anadolu.edu.tr/?url=https://aofburo.anadolu.edu.tr/login_v2.asp bağlantısını kullanmalısınız.

Bu sayfadasınız çünkü kişiye özel hizmet veren web sitemizden faydalanabilmek için oturum açmak zorundasınız.

Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi’ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturmunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız!Sponsorlu Bağlantılar

"AÖF Sınav Yeri Nasıl Öğrenilir Açıköğretim Fakültesi" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , ,