Aöf Sınav Soruları ve Cevaplarına Nasıl Ulaşılır Açıköğretim

Açıköğretim fakültesinde okuyanlar e-öğrenme portalını bilirler. E-Öğrenme portalından sınav sorularına ve cevaplarına nasıl ulaşabileceğinizi adım adım anlatacağız. soru ve cevaplara ulaşmak için ilgili adımları izlemeniz yeterlidir. Öğrenciler zaman zaman bu E-Öğrenme portalına erişmekte sıkıntı yaşamaktadır. Bunlardan en sık rastlanan sorun ise Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden yüksek olarak ayarlamanız gerekiyor.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Önce http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresine giriyorsunuz ve oturum açıyorsunuz. Otorum açmak için T.C kimlik numaranızı girmelisiniz. Daha sonra Fakülte Seçiniz başlığı altında bulunan Sınav Soruları linkine tıklıyorsunuz.

Daha sonra açılan ekrandan Bölüm Seçiniz başlığından öğretim yılını seçiyorsunuz. Ders Seçiniz başlığı altından yine sınav tarihini işaretliyoruz. Daha sonra sol menüde e-kitap linkini göreceksiniz.

E- Kitap linkine tıklıyorsunuz. Daha sonra sol menüden E-Kitap altında bulunan Açıklama, Kitapçık Kodları, Cevap Anahtarı başlıkları ve ders kodları kısmını göreceksiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Aöf Sınav Soruları ve Cevaplarına Nasıl Ulaşılır Açıköğretim" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,