Antropoz Nedir Antropozun Belirtileri Nelerdir

Antropoz latince bir kelime olup erkekliğin sonu anlamına gelen ando ve pause kelimelerinden türetilerek ortaya çıkartılmıştır. Kadınlarda ortalama olarak 40 yaşın üzerinde görülen menopoza benzeyen bir rahatsızlıktır. Kadınlarda yaşanan menopozda doğurganlık tamamen ölürken erkeklerde görülen antropozda durum böyle değil.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Antropoz dönemindeki belirtiler arasında ise, cinsel istekte azalma görülür, Vücut enerjinizde azalma, kas kuvvetlerinde azalma, hayattan zevk alamama gibi psikolojik belirtileri de görülür. Antropozda kesinlikle görülen belirtiler arasında ereksiyon kalitesinde azalma olur. Akşam yemeğinden hemen sonra uykunuzun gelmesinin de nedeni budur.

Peki teşhisi koydunuz ne yapacaksınız. Genel sağlık sorunlarının yanında özellikle damar hastalıklarına bağlı olarak gelişen sertleşme problemi ve prostat büyümesine bağlı idrar sıkıntıları nedeniyle düzenli hekim kontrolleri gereklidir. Eğer sertleşme olamıyorsa, günümüzde çok çeşitli ve güvenli ilaç tedavilerinden penil protezlere (mutluluk çubuğu) tedaviler uygulanabilmektedir. Prostat büyümesi önemlidir çünkü idrar yolunu tıkayarak ciddi rahatsızlıklara yol açar.Sponsorlu Bağlantılar

"Antropoz Nedir Antropozun Belirtileri Nelerdir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,