9:22 am - Pazartesi Eylül 26, 2016

Android İçin VakıfBank Uygulaması İndir

Android İçin VakıfBank Uygulaması İndir

Eğer bir Android işletim sistemli cep telefonu veya herhangi bir cihaza sahipseniz İş Bankasının geliştirdiği bu uygulama ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden halledebiliyorsunuz. VakıfBank’ın Android sistemli cep telefonu ve tabletler için geliştirdiği Cep Şifre uygulaması, VakıfBank’ın WebŞubem işlemlerinde ekstra güvenlik sağlayan tek kullanımlık şifre üretme uygulamasıdır. Cep telefonuna yüklenen Cep Şifre uygulaması ücretsizdir. Cep Şifre uygulaması operatörden bağımsız olarak çalışmakta olup, operatör ya da sim kart değiştirilmesi durumu uygulamanın çalışmasını etkilememektedir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Cep Şifre uygulamasını yükledikten sonra WebŞubem’deki Güvenlik – Güvenlik Araçları – Cep Şifre Aktivasyon adımından uygulamayı aktive etmeniz gerekmektedir. Cep Şifre uygulamasında yer alan “Şifre Üret” adımı ve aktivasyon sırasında belirlemiş olduğunuz 6 haneli PIN kodu ile tek kullanımlık şifre üretebilirsiniz. Aktivasyon aşamasında belirlemiş olduğunuz PIN kodunuzu değiştirmek isterseniz “PIN Değiştir” adımını kullanabilirsiniz.
WebŞubem’den yapacağınız para transferi işlemlerinde işlem bilgilerinin doğrulamasını “imzala” adımı ile yapabilir, işlem imza limitinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

VakıfBank Bankası Android Uygulaması İndir


"Android İçin VakıfBank Uygulaması İndir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş
Etiketler: , , , , , ,

Popüler Aramalar;

Yorum Yazın

Sitede Ara