Alemfm Canlı Dinle Online Radyo

Program ve DJ’leri: 14 Ocak 1994 tarihinde tüm Marmara bölgesinde (İstanbul ve Yalova) 89.3 frekansından yayın hayatına başlayan , bugün Marmara Bölgesi’nde 89.2, çoğunluğu 89.3 frekansından olmak üzere 49 ana merkezden tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır. , DIGITURK ve www..com üzerinden tüm dünyaya da ulaşmaktadır.

ALEM FM; AKŞAM ve GÜNEŞ gazeteleri, SHOW TV ve SKYTURK televizyonları, PLATİN ve ALEM, STUFF, 4-4-2 ve AUTOCAR dergilerini bünyesinde bulunduran ÇUKUROVA MEDYA GRUBU’na bağlı olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


İçinde stüdyosunu barındıran canlı yayın aracı ile , her daim dinleyicilerinin yanında olabilmektedir. Yayınlarını, karasal vericileri dışında DIGITURK, uydu ve www..com üzerinden dünyanın her noktasındaki dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden , en son yayın teknolojilerini kullanarak dünyanın pek çok farklı ülkesinden canlı yayınlar gerçekleştirmektedir.

Alem FM’de doğru Türkçe ile konuşmak esastır ve Türkçe pop müzik yayını müzik formatımızın ana çerçevesini oluşturur. Pop müzikte yalnızca günümüzün sevilen parçaları değil, eski unutulmaz şarkılar da gün içinde dinleyicilerimize ulaşmaktadır. Genel bir bakışla show, eğlence ve müzik radyosu kimliğinde olan Alem FM’de program içerikleri politikadan, sanata; ekonomiden, spora, magazine, edebiyata, hayvan hakları ve astrolojiye kadar oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenmektedir.

Bağımsız dernek ve kuruluşlar tarafından sayısız ödüle layık görülen Alem FM, dinleyicilerine ve reklam verenlerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek için yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.

DJ’ler;

Cevdet CanelOrta okul ve lise yıllarında okul orkestrasında gitar çalarak müzik yaşantısına başladı.1983 yılında Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi MÜZİK Eğitimi Bölümüne girdi.Avrupa korosun da Korist olarak Avrupa nın birçok ülkesinde konserler verdiler.Aynı sene Melih Güzel,Afşin Akın,Gökhan Şahinoğlu ile birlik de DEŞARJ adlı Rock grubunu kurarak,grubun Bas gitaristliğini ve Solistliğini yaptı. 1986-1988 yılları arasında ERSEN DADAŞLAR da Bas Gitar çaldı, DADAŞLAR la birçok konser ve turne yaptı.Daha sonra çalışmalarını tek gitar çalıp söyleyerek devam ettirdi,birçok sanatçıya da eşlik etti.1992 yılından başlayarak, belgesel, müzik gibi radyo ve televizyon çalışmalarına imza attı.

Program Adı : CEVDET CANEL CANLI
iş paydos ettiğinde
randevular bittiğinde
gün geceye döndügünde
Türk radyolarının ilk canlı gitaristi ,
Unutulmaz şarkılarla Cevdet Canel ,
Her perşembe Alem FM’ de sizlerle…

Jale Şengül

Türkiye’nin ilk özel radyo programcılarından. Ulusal birçok radyoda senelerin tecrübesiyle Şimdi nihayet Alem Fm’de mikrofon başında. İki fakülte bitirmiş bir okul bağımlısı; şu ara üçüncüye niyetli. Kitaplarından, dostlarından, yaprak sarmasından ve motosikletinden asla vazgeçemez. Gazetecilik, Tv programcılığı, radyoculuk… Medya alanında ne iş olsa yapmış. Şarja “şarz” diyenlere, dublaj gülüşüyle gülenlere, trafikte kendini sıkıştırmaya kalkışanlara hafiften gıcık. Son parasını, öğle yemeğini seve seve paylaşır dostlarıyla. Sesi övünmek gibi olmasın da hiç fena değildir, bağıra bağıra şarkılar söyler bulaşık yıkarken mutfakta bu yüzden. Kafasından üç basamaklı rakamları çarpabilir ama hiç faydasını görmemiştir bu marifetinin bugüne dek. Üç boyutlu resimlere senelerdir bakar ama hiç bir şey göremez. Tam bir sevgi arsızıdır. En büyük yarışı  kendiyledir. Havai fişekleri izlerken hala heyecandan çığlıklar atacak kadar çocuk olmaktan hiç de utanmaz. İstanbul’u çok sever, İstanbul’la konuşmayı da..

Pogram Adı: Jale Devri
Hayat farklı akar haftasonlarında çoğumuz için, kiminin temposu ağırlaşır uzun haftasonu kahvaltılarında, bazıları ise extra enerjiye ihtiyaç duyar fazladan yapılan haftasonu mesaileri için. Gün nasıl başlarsa öyle devam eder ya, keyifle başlamalı o halde ister tembelliğe ister koşturmacaya. Haftasonu sabahları Alem FM’ de yeni bir ses eşlik edecek size bundan böyle. Cumartesi 10.00-13.00, Pazar günleri 10.00-12.00 arasında Jale Şengül, Jale Devri’nde mikrofon başında olacak. Tatlı bir sohbet ve en sevilen şarkıları vaad ediyor Jale size.

Mansur El Sabah

1994 ten beri Radyocu olan ve yayınlarına ,ALEM FM de başlayan ,Mansur EL SABAH,sıra dışı Radyo show programına Alem Fm de Hafta içi her akşam 16:00-17:00 saatlerinde devam etmektedir.A dan Z ye,her yaş ve dinleme grubuna hitap eden Mansur,kaliteli ve seviyeli espirileri ile her geçen gün ilgiyle dinlenmeye devam etmektedir.

Programının Tiyatral içeriğini her gün geliştiren Mansur EL SABAH 50 ye yakın ünlünün sesini canlı yayında canlandırmaktadır.Tempolu şarkılarla yayına başlıyan programcı,aynı tempoyla güncel konuları,kendine has üslubu ile, dinleyicilerini sıkmadan,kısa konuşmalarla ve çarpıcı efektlerle yapmaktadır.

Mansur EL SABAH’ın Radyo yayınlarındaki tek amacı insanların G Ü L Ü M S E M E S İ

Müge Oruçkaptan

O önce kadın, sonra anne, tiyatro, sinema, dizi oyuncusu, seramik heykel sanatçısı, seslendirme sanatçısı, tv ve radyoda program yapımcısı ve sunucusu, köşe yazarı, Akademi Başkent İletişimde Oyunculuk, Spikerlik , Diksiyon, ve Seslendirme Eğitmeni. Yakında öyküleriyle de sevenleriyle buluşuyor… Bestekar, söz yazarı yorumcu, yayınlanmış film ve dizi müziği çalışmaları var ve çok yakında maxi single’yla da sizlerle …

O, HAYALLERİNE ULAŞIYOR …

Şimdi de her pazar gecenin gizinde karanlığı aydınlatan bir ışık gibi saat 22:00-24:00 arası sizlerle…

“O an”,
Sevdiklerimizi düşünmek, onlar için güzel bir ortam hazırlamak, onlar için yaşamak…
Ne kadar güzel değil mi! Ama bir o kadar da yorucu… Şimdi sıra sizde ..
Hadi, biraz da kendiniz için yaşayıp, kendiniz için Müge ORUCKAPTAN’ la “O an”  da güzel bir ortam hazırlayın..

Aynaya baktığınızda kaş göz gerisi laftan ibaretmiş gibi görünüyorsunuz. Müge ORUCKAPTAN’ la  içsel yolculuğunuza çıkıp artık oluşumlarınızın farkına varın aynaya bakmaya gerek kalmadan…

“O an” da ruhunuzla bedeninizi santim santim fark edip şefkat ve sevgiyi hoşgörü ve affediciliği fark edin.. Çok önemli olduğunuzu ve hedeflerinize çok yakın olduğunuzu hissedin…

Müge ORUCKAPTAN’ la birlikte “O an” da içsel yolculuğunuzda keyifle sonuna kadar yürüyün…

“O anda” yürekten isteyip hayallerine inanarak ve güvenerek içsel yolculuklarına çıkmış ve hedeflerine ulaşmış konuklar var her programda…

Adınız duyuluyor bu ; şiirleriniz şarkı olarak dönüyor sizlere.. Müge ORUCKAPTAN hayat olan şiirlerinize, müziğiyle hayat ekleyip adınızı düşürüyor  dillere..

Bütün bu güzelliklere, sizin için seçtiği şarkılar, sizden gelen telefonlar, e-mailler ve mesajlar  büyük bir derinlik, sevgi ve güzellik katıyor..

Damla damla çığlıklarınız, ince kahkahalarınız, cıvıltınızla Alem fm her Pazar gecesi saat 22:00 – 24:00 arası  Müge ORUCKAPTAN’ la,”O an”  BİR ALEM…

Nihat Sırdar

Reha Tartıcı

Şebnem Sungur

Su Karakuş

Tolga Öztorun

Turgay Renklikurt

Zeki Kayahan Coşkun

Alem FM frekansları şu şekilde;;;

Frekans Yayın Yaptığı İl ve Bölgeler
103.8 Alem FM Adana Frekansı
105.3 Alem FM Ankara Frekansı
89.3 Alem FM Antalya Frekansı
105.8 Alem FM Aydın Frekansı
89.3 Alem FM Balıkesir Frekansı
94.2 Alem FM Bolu Frekansı
89.3 Alem FM Bursa Frekansı
89.3 Alem FM Denizli Frekansı
92.3 Alem FM Diyarbakır Frekansı
89.3 Alem FM Eskişehir Frekansı
102.5 Alem FM Gaziantep Frekansı
90.3 Alem FM İçel Frekansı
89.2 Alem FM İstanbul Frekansı
89.3 Alem FM İzmir Frekansı
91.3 Alem FM Kütahya Frekansı
105.7 Alem FM Malatya Frekansı
90.3 Alem FM Muğla Frekansı
89.3 Alem FM Muğla Frekansı
88 Alem FM Samsun Frekansı
89.3 Alem FM Trabzon Frekansı
89.3 Alem FM Yalova Frekansı

http://www.alemfm.com/canliradyo.aspxSponsorlu Bağlantılar

"Alemfm Canlı Dinle Online Radyo" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,