Akıllı Yazarkasa Nedir, Fiyatları

Vergi toplama sorunu Türkiye’de her dönem sıkıntı oluşturumuştur. Bu soruna çözüm getirmek için vergi gelirlerini sağlıklı bir şekilde alabilmek için Maliye Bakanlığı önlem olarak akıllı yazarkasalara geçiyor. Akıllı yazarkasalar yakında zorunlu hale geliyor. Akıllı yazarkasaların en önemli özelliği ise verileri anında Maliye’ye göndermesidir. Bu sistem ile fiş ve fatura bilgileri elektronik ortamda Pos makinelerinin dekontlarıyla karşılaştırılacak. Akıllı yazarkasalar Şu anda kullanılan kasalardan çok daha güvenli ve teknolojik özelliklere sahip , Bunun yanı sıra akaryakıt kaçakçılığının da önüne geçebilmek için, akaryakıt pompalarına bağlanan ödeme kaydedici cihazların teknik altyapısı daha da güçlendirilecek.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Faaliyetlerinde seyyar EFT-POS cihazı kullanan mükellefler ise bu cihazlar yerine EFT-POS özelliği olan yeni nesil ödeme kaydedici cihaz kullanmak zorundalar. Maliye Bakanlığı kaynakları, yeni nesil ödeme kaydedici cihazların devreye girmesiyle birlikte kayıt dışı ile daha etkin mücadelenin yanı sıra denetim ve incelemelerin bilgisayar ortamında sağlanmasının da mümkün hale gelebilecek.

Akıllı Yazarkasaların fiyatları modellerine göre değişmektedir. 250Tl’den başlayacak olan Akıllı yazar kasaların özellik ve markasına göre fiyat aralığı değişecek, önümüzdeki dönemlerde bu ihtiyaca yönelik ürünleri tanıtacağız.Sponsorlu Bağlantılar

"Akıllı Yazarkasa Nedir, Fiyatları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , ,