Ağva Ucuz Tatil Ağva’da gezilip görülecek yerler

özellikle İstanbul’a yakınlığı ile biliniyor. İstanbul’a yaklaşık 100 km uzaklıkta olan sakin bir plaja sahip, kumsalı, koyları, kayalıkları ve orman ile iç içe olan şehrin stresinden ve kalabalıktan kaçmak isteyenler içim oldukça uygun bir tatil beldesi diyebiliriz. , bildiğimiz o klasik Karadeniz görüntüsü olan yemyeşil doğayı size sunuyor. iki yanında akan Göksu ve Yeşilçay nehirleri arasında kalan yerleşim tatile gelenleri doğasıyla adeta büyülüyor. , tertemiz doğası, masmavi denizi ve eşsiz güzellikteki Göksu ve Yeşilçay nehri ile sizlere aktivite olarak çok şey sunuyor:
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Balık Tutma, , iki nehrin arasında kalmasından dolayı balık tutmaya oldukça elverişli İsterseniz nehirde, isterseniz denizde balık tatlı su ve tuzlu su balıklarını tutabilirsiniz. Bu aktiviteden mahrum kalmamak için olta getirmeyi unutmayın.

Yüzme, Ağva’da Karadeniz’in mavi sularına kendinizi gönül rahatlığı ile atabilirsiniz. Deniz temizlik oranları suya girilebilir seviyededir.

Yürüyüş, Ağva’nın doğal parkurları, Kilimli ve Kadırga Koyları mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden, Mağaralar ve ormanlar içerisinde doğa yürüyüşlerine katılın.

Nehir Aktiviteleri, Göksu nehrinde kiralayacağınız bir tekne ile gezinti yapabilir ya da kano ve deniz bisikleti ile nehrin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fotoğrafçılık, Ağva’da çok güzel kareler yakalayabilirsiniz. Doğa ile iç içe olmanız deniz, orman ve iki nehir size bir çok imkan sağlamakta,

Konaklama, Ağva’da her tür kesim için konaklamaya uygun pansiyon, motel, otel ve apart oteller bulunmakta 50TL civarında kalabileceğiniz pansiyonlar gecelik 120TL otelletre kadar her türlü imkana sahip.Sponsorlu Bağlantılar

"Ağva Ucuz Tatil Ağva’da gezilip görülecek yerler" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,