Adres Ve Telefon Numarası Nasıl Bulunur

Bulmak İstediğimiz kişilerin adres ve telefon numaralarını Türk Telekom’un Beyaz Sayfalar kısmından bulmak artık çok kolay bilmeniz gereken sadece bulmak istediğiniz kişinin ismi ve soy ismi üstelik Türk Telekom bu hizmetinden hiçbir ücret talep etmiyor. Dikkat edilmesi gereken nokta ise Türk Telekom’un sitesinde bilgilerinin yayınlanmasını istemeyen müşterilerin kayıtları verilmemektedir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi sırası ile yapmanız gereken işlemler şunlardır. İlk olarak Türk Telekom’un web sitesindeki ilgili linke tıklayarak sayfayı açıyorsunuz ilgili link aşağıdadır. Açılan sayfada Soyadı, Adı, il ve semt boşluklarını doğru bir şekilde dolduruyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken ise doğrulama resmindeki kodu yanlışsız girmektir.

Türk Telekom’un web sitesinde daha detaylı arama yapabileceğiniz Kapsamlı aramada yapabilirsiniz. Bu sayfaya da yine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili sekme olan Kapsamlı Ara sekmesine tıklamalısınız burada aradığınız kişinin servis tipi, listeleme, mahalle, sokak, cadde, posta kodu bilgilerini girerek de ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıklayarak Beyaz Sayfaya ulaşabilirsiniz.

http://www.ttrehber.turktelekom.com.tr/trk-wp/IDA2Sponsorlu Bağlantılar

"Adres Ve Telefon Numarası Nasıl Bulunur" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,