10:50 pm - Perşembe Nisan 10, 2014

Adres Ve Telefon Numarası Nasıl Bulunur

Adres Ve Telefon Numarası Nasıl Bulunur

Bulmak İstediğimiz kişilerin adres ve telefon numaralarını Türk Telekom’un Beyaz Sayfalar kısmından bulmak artık çok kolay bilmeniz gereken sadece bulmak istediğiniz kişinin ismi ve soy ismi üstelik Türk Telekom bu hizmetinden hiçbir ücret talep etmiyor. Dikkat edilmesi gereken nokta ise Türk Telekom’un sitesinde bilgilerinin yayınlanmasını istemeyen müşterilerin kayıtları verilmemektedir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi sırası ile yapmanız gereken işlemler şunlardır. İlk olarak Türk Telekom’un web sitesindeki ilgili linke tıklayarak sayfayı açıyorsunuz ilgili link aşağıdadır. Açılan sayfada Soyadı, Adı, il ve semt boşluklarını doğru bir şekilde dolduruyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken ise doğrulama resmindeki kodu yanlışsız girmektir.

Türk Telekom’un web sitesinde daha detaylı arama yapabileceğiniz Kapsamlı aramada yapabilirsiniz. Bu sayfaya da yine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili sekme olan Kapsamlı Ara sekmesine tıklamalısınız burada aradığınız kişinin servis tipi, listeleme, mahalle, sokak, cadde, posta kodu bilgilerini girerek de ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıklayarak Beyaz Sayfaya ulaşabilirsiniz.

http://www.ttrehber.turktelekom.com.tr/trk-wp/IDA2


"Adres Ve Telefon Numarası Nasıl Bulunur" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş
Etiketler: , , , , ,

Popüler Aramalar; murat bozun telefon numarası, murat boz un telefon numarası, murat boz telefon numarası, murat bozun cep telefon numarası, çağatay ulusoy un telefon numarasi, ev adresi nasil bulunur, cagatay ulusoy telefon numarasi, adres nasıl bulunur, bır kişinin adresı nasıl bulunur, murat boz cep telefon numarası, çağatay ulusoyun telefon numarası, murat bozun evi nasıl, murat bozun evi nerede, kisi adresi nasil bulunur, murat bozun ev adresi

"Adres Ve Telefon Numarası Nasıl Bulunur" Haberinde 101 Yanıt bulunuyor

  1. shasene diyor ki:

    SERHAN YAVASIN numarasini bilenler ne olurrrr ne olurrr !!!! lutfen yazin eger yaparsaniz bi insana mutluluktan daha cok verisiniz lutfen !!

Yorum Yazın

Sitede Ara