Açlığı En İyi Anlatan Görüntüler

Açlık nasıl tarif edilir? Açlık insana neler yaptırır? Açlığı en iyi anlatan fotoğraflar. Açlık insana her şeyi yaptırır dedirten kareleri sizler ile paylaşacağız. Bu kareler yemeye yiyecek bulamayan insanların ülkesi olan Zimbabve adlı ülkede çekildi. Bu ülkede hayvanlar koruma altında olduğu için insanlar havanlara dokunamıyor ve hayvanların yaşlanarak ecelleri ile ölmesini bekliyor. Afrika ülkesi Zimbabve’de çok yaşlı olduğu için ölen bir fili köylüler ve yüzlerce kişi tarafından bulununca talan edildi. Bu aslında kendine medeni diye adlandıran ülkelerin bu ülkeyi ne derece sömürdüğünün bir göstergesidir. Ölen file aç halk ellerinde bıçak, balta ya da tenekeden yaptıkları keskin aletlerle hayvanın derisini ve etlerini birbirinden ayırdılar. Bazıları o kadar açtı ki hayvanı pişirmeden orada yemeye başladı. Yaklaşık olarak 1 saat 47 dakika içerisinde filin tamamını parçalandılar ve geriye sadece kemikler kaldı. Daha sonra kemikleri yiyen köpekler geriye hiçbir şey bırakmadı. Koca bir filden geriye 2 saat bile geçmeden hiçbir şey kalmadı.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Fil eceli ile ölüyor. Zimbabve’de hayvanları öldürmenin cezası var. Vahşi yaşamı korumak adına böyle bir uygulama yapılıyor. Aslında Zimbabve hükumetinin pek umurunda değil fakat batı ülkelerinin baskısı yüzünden yapmak zorunda kalıyor.
zimbabve-acliktan-fil-yediler

Ölü Fili gören bölge halkı filin etrafını çeviriyor ve açlıktan bazıları bir yandan çiğ çiğ yerken bir yandan da fili kesmekle uğraşıyor.

zimbabve-acliktan-fil-yediler-2

kısa bir sürede filin etlerini alıyorlar.

zimbabve-acliktan-fil-yediler-3

Gördüğünüz gibi çok kısa bir sürede sadece kemikleri kalıyor.

zimbabve-acliktan-fil-yediler-4Sponsorlu Bağlantılar

"Açlığı En İyi Anlatan Görüntüler" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş