7554444 Konbarapuan Kazandınız

Turkcell’in anlaşmalı ortağı olan bir firma tarafından gönderilen kısa mesajda, Turkcell TL yükleme Hattında bulunan KONPARAPUAN larınız 900’e ulaşmıştır. Süreleri geçmeden hesabınıza tanımlatmak için ücretsiz ’ü arayınız. Şeklinde bir mesaj geliyor. Ve müşteriler bu numarayı aradığı takdirde karşı taraf müşterinin kredi kartı bilgisini ve bazı kimlik bilgilerini istemektedir, işte bu mesajı alanların dikkat etmeleri gereken husus tam olarak burada başlamaktadır.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Şimdi bu mesajın ne anlama geldiğini açıklayalım:

  • 755 44 44, Turkcell’in izin verdiği, kredi kartı ile TL yüklemesi yapan bir firmadır. Bu hattı aramak ücretsizdir.
  • Kredi yükleme işlemi üye olarak ve üye olmadan yükleme yapma olmak üzere iki şekilde gerçekleşiyor.
  • Üye olmadığınız taktirde yükleme işlemini 5 TL karşılığında yapabiliyorsunuz. Yani üye olmadan hattınıza 20 TL yüklemek isterseniz, bu işlem için toplamda 25 TL ödemeniz gerekiyor.
  • Hattınıza kredi yükleyebilmek için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
  • Sisteme üyelik ücretli. Üye olduğunuz zaman hediye kredi kazanabiliyorsunuz.

Üyelik ücreti hakkında:

1 yıllık üyelik: 39 TL

1 yıl için üye olursanız, başlangıç hediyesi olarak 24 TL kredi kazanıyorsunuz. İlk TL yüklemesini de yaparak 12 TL daha hediye kredi kazanıyorsunuz. Ayrıca her yüklemenizde konbara puan kazanırsınız.

2 yıllık üyelik: 79 TL

2 yıllık üyelikte başlangıç hediyesi olarak 24 TL kredi kazanıyorsunuz. İlk TL yüklemesinde 24 TL, ikinci ve üçüncü yüklemeler de ise 12 TL daha hediye kazanıyorsunuz. Ayrıca her yüklemenizde konbara puan kazanırsınız.

Diğer detaylar:

Mesajda belirtilen 250 Konbara puan en az 30 TL yüklediğinizde hediye bakiyenize ekleniyor. Hediye bakiyenizde biriken konbaraları da 1.000’e ulaştığında kullanabiliyorsunuz.

30 TL yüklediğinizde 100 konbara, 50 TL yüklediğinizde 150 Konbara hediye veriliyor. Yani 1.000 konbaraya ulaşabilmek için 9 kere 30 TL yüklemeniz gerekli.



Sponsorlu Bağlantılar

"7554444 Konbarapuan Kazandınız" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , ,