329. Dönem Yedek Subay Sınav Sonuçları Öğrenme

329. Kısa dönem veya Asteğmen olarak askerlik yapacak olan tüm adaylar. 329. dönem askerlik sınav sonuçlarınızı en kısa ve en hızlı şekilde buradan öğrenebilirsiniz. Daha önceleri isteğe bağlı olarak yedek subay veya kısa dönem askerlik yapabiliyorken askeriyenin kendi yaptığı sınavla yedek subay veya kısa dönem askerlik yapacakları belirlemesi ile asker gideceklere yeni bir heyecan katmış oldu.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Gireceğiniz sınavın tam olarak ne anlama geldiğini bilen yok yani sınavdan full çekseniz Asteğmen mi olursunuz yoksa kısa dönem asker mi olursunuz tam bir muamma sınavı ciddiye almayıp her soruya gelişi güzel cevap ta verseniz sonuç değişmeyecektir buna emin olabilirsiniz. Askeriye kendi ihtiyacına göre bünyesindeki eksikliklere göre asker almaktadır. Öğretmen, Avukat veya herhangi bir meslekten olmanızda sonucu değiştirmez. Askeriyenin kendi yetiştirmiş olduğu mühendisler mevcut yani üniversiteden gelen öğrencilere ihtiyaç yok sanmayın ki askere gidince mesleğinizle ilgili ciddi işler yapacaksınız.

BURAYA TIKLAYARAK SINAV SONUCUNUZU ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Askere giderken neler götürmelisniz işte işinize yarayacak malzeme listesi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"329. Dönem Yedek Subay Sınav Sonuçları Öğrenme" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,