5:14 am - Salı Aralık 23, 2014

2014 Kemalpaşa Oy Oranları Anket Sonuçları

2014 Kemalpaşa Oy Oranları Anket Sonuçları

2014 yerel seçimler İzmir Kemalpaşa anket sonuçları nedir? 2014 yerel seçimlerine sayılı günler kaldığı şu zaman diliminde insanlarda oturduğu bölgenin oy oranını da merak etmeye başladı. ORC Araştırma şirketi tarafından yapılan İzmir’in ilçeleri arasında yer alan Kemalpaşa anketi, yaptığı kamuoyu araştırmasında AK Parti, CHP, MHP ve diğer partilerin en son oy oranlarını yayınladı. Ankete katılanlara bugün yerel seçim olsa ilçe belediye başkanlığı için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir? sorusu yöneltildi. Partiler seçim yarışına başladılar bile, adaylar belediyelerin önceki performansları ve seçmenin kararını etkileyecek daha çok fazla unsur bulunuyor. Doğru hamleleri yapan parti seçimleri kazanacak gibi görünüyor. Şimdi en son oy oranlarını sizler ile paylaşıyoruz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

2014 İzmir Kemalpaşa Oy Oranları Anket Sonuçları

CHP: %34
AKP: %30.4
MHP: %21.5
Diğer: %3
Kararsız Seçmen: %11.1

Anket sonuçları birbirine oldukça yakın görünüyor. Kararsız seçmen İzmir Kemalpaşa’da hiçte azımsanmayacak oranda, bölgede etkili bir seçim propagandası yapan parti kararsızları arkasına alarak belediye seçimlerinin kazanabilir.

MedyaCafe.Net


"2014 Kemalpaşa Oy Oranları Anket Sonuçları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş
Etiketler: , , ,

Popüler Aramalar; OY ORANLARI 2014, anket sonuçları 2014, türkiye oy anket sonuçları, i̇zmi̇r kemalpaşa 2014 son yerel seçi̇m anket sonuçlari, i̇zmi̇r ti̇re 2014 en son yerel seçi̇m anket so, kemalpaşa anket sonuçları, kemalpaşa anket sonuçları 2014, kemalpaşa belediye son anket sonuçları, kemalpaşa belediyesi seçim anketleri, kemalpaşa seçim anketleri, kemalpaşa yerel seçimler istatistikler, oy anketi 2014, oy oranı 2014, seçim anketi izmir kemalpaşa, ti̇re 2014 en son yapilan yerel seçi̇m anket sonuçlari

Yorum Yazın

Sitede Ara