5:50 pm - Salı Eylül 27, 2016

2014 Bergama Oy Oranları Anket Sonuçları

2014 Bergama Oy Oranları Anket Sonuçları

2014 yerel seçimler İzmir Bergama anket sonuçları nedir? 2014 yerel seçimlerine sayılı günler kaldığı şu zaman diliminde insanlarda oturduğu bölgenin oy oranını da merak etmeye başladı. ORC Araştırma şirketi tarafından yapılan İzmir’in ilçeleri arasında yer alan Bergama anketi, yaptığı kamuoyu araştırmasında AK Parti, CHP, MHP ve diğer partilerin en son oy oranlarını yayınladı. Ankete katılanlara bugün yerel seçim olsa ilçe belediye başkanlığı için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir? sorusu yöneltildi. Partiler seçim yarışına başladılar bile, adaylar belediyelerin önceki performansları ve seçmenin kararını etkileyecek daha çok fazla unsur bulunuyor. Doğru hamleleri yapan parti seçimleri kazanacak gibi görünüyor. Şimdi en son oy oranlarını sizler ile paylaşıyoruz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

2014 İzmir Bergama Oy Oranları Anket Sonuçları

CHP: %33
AKP: %25.5
MHP: %21.2
Diğer: %4.5
Kararsız Seçmen: %15.8

Anket sonuçları birbirine oldukça yakın görünüyor. Kararsız seçmen İzmir Bergama’da hiçte azımsanmayacak oranda, bölgede etkili bir seçim propagandası yapan parti kararsızları arkasına alarak belediye seçimlerinin kazanabilir.

MedyaCafe.Net


"2014 Bergama Oy Oranları Anket Sonuçları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş
Etiketler: , , ,

Popüler Aramalar;

"2014 Bergama Oy Oranları Anket Sonuçları" Haberinde 1 Yanıt bulunuyor

  1. murat tokmak diyor ki:

    Oyum bergamada hasan sahine yani akp ye cunku bu bergamada ne bir is sahasi var nede bisey onun icin hasan sahinne cunku bergamada yatirim yok bir aliaga kadar veya bir turgutlu kadar olamiyor sanayi sanayi sart aliaga olmasa isimiz vahim

Yorum Yazın

Sitede Ara