12:56 am - Salı Aralık 23, 2014

2014 Bayraklı Oy Oranları Anket Sonuçları

2014 Bayraklı Oy Oranları Anket Sonuçları

2014 yerel seçimler İzmir Bayraklı anket sonuçları nedir? 2014 yerel seçimlerine sayılı günler kaldığı şu zaman diliminde insanlarda oturduğu bölgenin oy oranını da merak etmeye başladı. ORC Araştırma şirketi tarafından yapılan İzmir’in ilçeleri arasında yer alan Bayraklı anketi, yaptığı kamuoyu araştırmasında AK Parti, CHP, MHP ve diğer partilerin en son oy oranlarını yayınladı. Ankete katılanlara bugün yerel seçim olsa ilçe belediye başkanlığı için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir? sorusu yöneltildi. Partiler seçim yarışına başladılar bile, adaylar belediyelerin önceki performansları ve seçmenin kararını etkileyecek daha çok fazla unsur bulunuyor. Doğru hamleleri yapan parti seçimleri kazanacak gibi görünüyor. Şimdi en son oy oranlarını sizler ile paylaşıyoruz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Anket Sonuçları

AKP: %33
CHP: %32.2
MHP: %9.4
Diğer: %5
Kararsız Seçmen: %20.4

Anket sonuçları birbirine oldukça yakın görünüyor. Kararsız seçmen İzmir Bayraklı’da hiçte azımsanmayacak oranda, bölgede etkili bir seçim propagandası yapan parti kararsızları arkasına alarak belediye seçimlerinin kazanabilir.

MedyaCafe.Net


"2014 Bayraklı Oy Oranları Anket Sonuçları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş
Etiketler: , , ,

Popüler Aramalar; 30 mart 2014 seçimi izmir bayraklı anketi, 30 mart 2014 yerel seçim izmir bayraklı anket sonuçları, chp izmir bayraklı ilçe belediye başkanı anketi sonuçları, izmir bayraklı ankentleri

Yorum Yazın

Sitede Ara