2012 SBS Başvuru Kılavuzu İndir

Sınavı daha çok olarak bilinen sınavın 2012 yılı için başvuru kılavuzu yayınlandı. Bu kılavuzda 2012 yılı ’yle ilgili usul ve esaslar yer almaktadır. , tüm il merkezleri ile baĢvuru sayısına göre gerekli görülen bazı ilçe merkezlerinde, yurt dışında ise Lefkoşa, Riyad, Medine, Cidde, Tebük, Kuveyt, Aşkabat, Taşkent, Bakü ve Bişkek’te Türkiye saatiyle 10.00’da başlayacak ve merkezi sistemle, aynı anda yapılacaktır.
SBS başvuruları 05–23 Mart 2012 tarihlerinde yapılacaktır. SBS, PYBS ve Polis Koleji Sınavı ile ilgili tüm iş ve işlemler e-Okul sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir. Öğrencinin herhangi bir sorun ya da zorlukla karşılaşmaması için e-Okul sisteminde kayıtlı ve bilgilerinin güncel olması gerekmektedir. Öğrenciler e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden başvuru bilgilerini takip edebileceklerdir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Başvuru kılavuzunu açabilmeniz için bilgisayarınızda bir PDF Reader programı yüklemelisiniz. MedyaCafe.Net web sitesi olarak Foxit Reader programını öneririz. Ücretsiz, Hızlı ve kullanışlı olan bu program aynı zamanda küçük boyutlara sahip olduğundan indirip kurabilirsiniz.

http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/

Kılavuza Göz Atmak için TıklayınızSponsorlu Bağlantılar

"2012 SBS Başvuru Kılavuzu İndir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,